MÖBLER / Bord / Soffbord 9614071
*
nr 961 4071
Soffbord
Danmark, längd: 160 cm, djup: 60 cm, höjd: 54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:44:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 07:30:18
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa norden skandinavien skandinavisk soffbord
-
7175 Soffbord
Butlers tray. Bredd: 77 cm, djup: 56 cm, höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:33
-
7152 Soffbord
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Ovalen. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:32
-
7068 Soffbord
Intarsia, Mässingslist. Bredd: 94 cm, djup: 63 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:49
-
7265 Soffbord
målat. Diameter: 80 cm, höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:10
-
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:43
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4071
Soffbord
Danmark, längd: 160 cm, djup: 60 cm, höjd: 54 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 07:30:18 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa norden skandinavien skandinavisk soffbord
-
7175 Soffbord
Butlers tray. Bredd: 77 cm, djup: 56 cm, höjd: 45 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:33 -
7152 Soffbord
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Ovalen. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:32 -
7068 Soffbord
Intarsia, Mässingslist. Bredd: 94 cm, djup: 63 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:49
-
7265 Soffbord
målat. Diameter: 80 cm, höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:10 -
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:43